Ubytování Hřensko

Základem báječné dovolené je nejen její místo, možnosti v okolí a program. Velmi záleží i na tom, aby bylo kam se každý večer vracet. Představy o ideálním ubytování se ale mohou velmi lišit. Někdo má raději naprosté soukromí a klid, jiný zase vyznává společenský a noční život.

Proto jsou i možnosti ubytování v Hřensku a jeho okolí velmi rozmanité. Náročnější návštěvníci uvítají možnosti hotelů  a penzionů. Zde najdou veškerý komfort a profesionální služby. Nicméně i levné ubytování v Hřensku je na vysoké úrovni. Jedná se většinou o pobyty v soukromí, kde klienty nikdo a nic neruší a oni mohou v klidu odpočívat a nabírat nové síly.

Hřensko a jeho okolí je, se svými přírodními krásami, jako stvořené pro skvělou dovolenou. A ubytování Hřensko je zárukou, že té skvělé dovolené nebude opravdu nic chybět. Každý má možnost to osobně vyzkoušet a vybrat si takové ubytování, které bude vyhovovat jeho přáním a možnostem.

Ubytovací zařízení ve Hřensku


Ubytování ve Hřensku v Penzionu LuganoPenzion Lugano

příjemný rodinný penzion Lugano naleznete přímo v centru Hřenska. Ubytování se nabízí v pokojích s vlastním příslušenstvím. V penzionu je dále restaurace s výbornou kuchyní. Parkování je možné přímo u penzionu.

 

Levné ubytování v apartmánech ve Hřensku

Apartmány Hřensko

komfortní ubytování v apartmánech se Vám nabízí přímo v centru obce. Každý apartmán má vlastní vybavenou kuchyňku, televizi, wifi…atd. K apartmánům Hřensko také náleží prostorná společenská místnost, letní terasa s grilem.

 

Ubytování v hotelu Labe ve HřenskuHotel Labe Hřensko

Hotel Labe leží přímo na nábřeží ve Hřensku. Ubytování se nabízí v pokojích s vlastním příslušenstvím. K dispozici je dále restaurace, menší letní terasa a parkování pro ubytované hosty přímo u hotelu.

 

Penzion Soutěsky

Přímo u vstupu do soutěsek na řece Kamenici se můžete ubytovat v hezkém penzion Soutěsky. Velmi pěkné pokoje, stylová restaurace s letní terasou a parkováním.

 

  

Ubytování v blízkém okolí Hřenska

Ubytování U Fořta u HřenskaPenzion U Fořta – Mezní Louka

stylové ubytování na Mezní Louce u Hřenska Vám nabízí penzion U Fořta. Nově rekonstruovaný penzion s výbornou kuchyní a kvalitním ubytováním. Neváhejte a objednejte včas!

 

Penzion U RuzenkyPenzion U Růženky – Janov

příjemné místo v rodinném penzionu s přátelskou atmosférou, zahradou, letní terasou a domácí kuchyní s udírnou.

 
 

Apartmany Mezni loukaApartmány Mezní Louka – Mezní Louka

ubytování v jednoduše zařízených apartmánech nacházejících se v jedinečné v blízkosti Pravčické brány a Hřenska.

 
 

Hotel U zeleného stromu - Janov U HřenskaHotel U Zeleného Stromu – Janov u Hřenska

menší rodinný hotel s dlouholetou tradicí. Pěkné vybavené pokoje, restaurace s krbovými kamny, letní terasa, zahrada a uzavřené parkování.

 

 

hotel ceske svycarsko - ubytovani ceske svycarsko 1Hotel České Švýcarsko

luxusní ubytování na romantickém místě jen několik málo kilometrů od Pravčické brány a soutěsek na řece Kamenici. Pokoje jsou standartně s vlastním sociálním zařízením, většina z nich nabízí také romantické výhledy z balkónů.

 

penzion 51 v janově u hřenskaPenzion 51 – Janov u Hřenska

rodinný penzion s velkou udržovanou zahradou a venkovním bazénem. Výtečná domací kuchyně a kousek za výlety do okolí.

 

 

Penzion PastisPenzion Pastis – Janov u Hřenska

rodinný penzion s velkou udržovanou zahradou a venkovním bazénem. Výtečná domací kuchyně a kousek za výlety do okolí.

 

 

Apartmany PetraApartmány Petra – Mezná

klidný dům v oplocené zahradě nedaleko Hřenských soutěsek nabízí strategické místo pro pěší výlety i vyjížďky na koních.

 
 

 

Další možnosti ubytování ve Hřensku

Doporučte přátelům

Historie Hřenska

Nejníže položená česká obec Hřensko je vstupní branou do Národního parku České Švýcarsko. Historie Hřenska sahá až do 15. století, kdy zde byla vybudována krčma pro dělníky. K prudkému rozvoji turistiky v oblasti Hřenska došlo již v 19. století.

historie Hřenska

více o historii Hřenska

Okolí Hřenska

Hřensko naleznete v malebné krajině pískovcových skal v Národním parku České Švýcarsko a Labských pískovců. Přečtěte si více o této kouzelné krajině...

Ubytování Hřensko

ubytování v Hřensku
Hotely, penziony i ubytování v soukromí. Vyberte si z naší široké nabídky ubytování v Hřensku.

Fotogalerie

Hřensko Hřensko Hřensko Hrensko 3 pravcicka brana -  ceske svycarsko 3 pravcicka brana -  ceske svycarsko 5

České Švýcarsko na Facebooku