Toskana Therme

Termální lázně Toskana najdete v německém Bad Schandau a určitě se nevyhnete nádherným pocitům při koupání. Toskana Therme vám nabízí skvělý Wellness & Beauty program, také Liquid Sound® – tekoucí zvuk, čili koupel při barvách, světle, vůních a tónech…

toskana therme

Dokonalé místo pro relaxaci

V Lázních Toskána Therme nechybí ani spousta atrakcí, na které se mohou těšit lidé všech věkových kategorií. Každý si tady najde své nej a odpočine si po namáhavém pracovním nebo školním čase. Bazény mají teplou vodu, nechybí vířivky, různé možnosti saunování (finská sauna, sauna se studenou párou, sauna pro začátečníky, saunovací zahrada atd.). K dispozici je louka s lehátky, skluzavky, několik druhů masáží, ajurvéda, Thalasso, koupele v okvětních lístcích růží a s aromatickými oleji. Toskana Therme nabízí několik bazénů s masážními tryskami, plavecký bazén, masážní lehátka, proudící kanál, odpočívárnu, whirlpool. Pakliže potřebujete pořádnou terapii, zkuste sopečné minerální bahno, laserovou terapii, koupele, střídavé sprchy nebo gymnastiku. Nechybí ani možnost občerstvení přímo v areálu.

Provozní doba: pondělí – čtvrtek, neděle: 10 – 22 hodin, pátek a sobota: 10 – 0 hodin a při úplňku až do 2 hodin ranních.

Vstupné: lze zakoupit na dvě nebo čtyři hodiny a také na celý den. Rovněž je možná koupě i permanentky na deset vstupů. Dětské vstupné platí do 14 let. Zvýhodněné vstupné a koupání mají také senioři v uvedených časech a dopřát si můžete i oblíbené Happy Hour, kdy získáte po zaplacení dvou hodin jednu navíc zdarma.

Další informace o lázních Toskana Therme najdete na webových stránkách www.toskanaworld.net.

Toskana Therme 1 Toskana Therme 2 Toskana Therme 3 Toskana Therme 4 Toskana Therme 5 Toskana Therme 6

Další tipy na výlety:

Pravčická brána
Edmundova a Divoká soutěska
Město Děčín
Bad Schandau
Schrammsteine
Pevnost Königstein
Bastei

Označeno v tipy-na-vylety

Doporučte přátelům

Historie Hřenska

Nejníže položená česká obec Hřensko je vstupní branou do Národního parku České Švýcarsko. Historie Hřenska sahá až do 15. století, kdy zde byla vybudována krčma pro dělníky. K prudkému rozvoji turistiky v oblasti Hřenska došlo již v 19. století.

historie Hřenska

více o historii Hřenska

Okolí Hřenska

Hřensko naleznete v malebné krajině pískovcových skal v Národním parku České Švýcarsko a Labských pískovců. Přečtěte si více o této kouzelné krajině...

Ubytování Hřensko

ubytování v Hřensku
Hotely, penziony i ubytování v soukromí. Vyberte si z naší široké nabídky ubytování v Hřensku.

Fotogalerie

Hřensko Hřensko Hrensko 1 Hrensko 3 Hrensko 7 Chalupa Lipnice

České Švýcarsko na Facebooku