Ubytování chaty a chalupy v Česku

Region-tour.cz na českém trhu působí již od roku 2009. Orientujeme se především na ubytování v atraktivních regionech České republiky a poskytování kvalitních turistických informací. Máme bohaté zkušenosti z jednotlivých regionů a výborné znalosti prostředí, díky kterým dokážeme poradit s výběrem tak, aby přesně odpovídal Vašim představám.

Kde si vybrat ubytování?

 

Chaty a chalupy České Švýcarsko

České Švýcarsko je ideálním místem pro milovníky přírody, pěší turistiky, cyklovýletů i ke strávení klidné rodinné dovolené. Ze zdejších chalup, chat a apartmánů je to jen příslovečný „kousek cesty“ do skal a soutěsek, k pozůstatkům skalních hrádků, na rozhledny i skalní vyhlídky. Ubytovat se můžete na nejatraktivnějších místech této malebné oblasti a v jejím okolí, například v Jetřichovicích, na Mezní Louce, v Kyjově, v obci Růžová a řadě dalších.

ČŠ-chaty

 

Chaty a chalupy Adršpašsko

Adršpašsko-teplické skaly a krásná okolní příroda vybízí k celodenním výletům i sportovním aktivitám. Svou dovolenou můžete strávit ve stylových chalupách třeba v Teplických či Jiráskových skalách, ve dřevem vonícím srubu v Dolním Adršpachu, či třeba v jednoduchých chatkách jen pár kroků od Adršpašských skal. Nabídka ubytování uspokojí jak náročné turisty, tak ty, kteří si o dovolené rádi odpočinou v jednoduchém a stylovém prostředí s nádechem romantiky.

ADR-chaty

 

Chaty a chalupy Krkonoše a Podkrkonoší

Podkrkonošská krajina, svahy hor i malebná údolí nabízí řadu pobytů ve stylovém prostředí. Můžete si užít atmosféru turistických chat, roubenek i srubu, či si dopřát luxus apartmánů v chatách přímo u sjezdovky. Příjemné ubytování na vás čeká v Peci pod Sněžkou, Janských Lázních, Špindlerově Mlýnu, na Horních Lysečinách, v Černém Dole, ve Strážném a dalších místech.

KRK-chaty

Chaty a chalupy Orlické hory

V Orlických horách si na své přijdou lyžaři, milovníci turistiky i cyklotoulek. Příjemným místem vaší dovolené může být například Orlické Záhoří, Deštné, Říčky, Sedloňov, Javornice či Pěčín. Čeká na vás výběr chat a chalup se zahradou, dětským hřištěm a mnohdy i bazénem. A protože většina objektů umožňuje i pobyt se psem, může zde strávit dovolenou komplet celá rodina včetně chlupatého kamaráda.

OH-chaty

Chaty a chalupy Jizerské hory

Jizerské hory charakterizují rovné části ve vrcholových oblastech a jsou tak skvělým místem nejen pro turistiku, ale pro pobyty rodin s dětmi. Mnohé chaty a chalupy leží v blízkosti značených turistických tras a sjezdovek, takže veškeré aktivity jsou na dosah ruky. Ať se rozhodnete pro ubytování v Albrechticích nedaleko lyžařského střediska na Tanvaldském Špičáku, v Janově nad Nisou, Josefově Dolu či třeba Rejdicích, všude si užijete klidu, pohodlí, a veškerých výhody, které přináší ubytování v soukromí.

JIZ-chaty

Kompletní nabídka chat a chalup v Česku

Kromě zprostředkování ubytování a kompletního turistického servisu, na našich webových stránkách poskytujeme užitečné rady a informace. Najdete zde tipy na výlety, různé zajímavosti, novinky a řadu plánovaných akcí v daných regionech.

Doporučte přátelům

Historie Hřenska

Nejníže položená česká obec Hřensko je vstupní branou do Národního parku České Švýcarsko. Historie Hřenska sahá až do 15. století, kdy zde byla vybudována krčma pro dělníky. K prudkému rozvoji turistiky v oblasti Hřenska došlo již v 19. století.

historie Hřenska

více o historii Hřenska

Okolí Hřenska

Hřensko naleznete v malebné krajině pískovcových skal v Národním parku České Švýcarsko a Labských pískovců. Přečtěte si více o této kouzelné krajině...

Ubytování Hřensko

ubytování v Hřensku
Hotely, penziony i ubytování v soukromí. Vyberte si z naší široké nabídky ubytování v Hřensku.

Fotogalerie

Hřensko Hřensko Hřensko Hrensko 3 pravcicka brana -  ceske svycarsko 3 pravcicka brana -  ceske svycarsko 5

České Švýcarsko na Facebooku