Ubytování chaty a chalupy v Česku

Region-tour.cz na českém trhu působí již od roku 2009. Orientujeme se především na ubytování v atraktivních regionech České republiky a poskytování kvalitních turistických informací. Máme bohaté zkušenosti z jednotlivých regionů a výborné znalosti prostředí, díky kterým dokážeme poradit s výběrem tak, aby přesně odpovídal Vašim představám.

Kde si vybrat ubytování?

 

Chaty a chalupy České Švýcarsko

České Švýcarsko je ideálním místem pro milovníky přírody, pěší turistiky, cyklovýletů i ke strávení klidné rodinné dovolené. Ze zdejších chalup, chat a apartmánů je to jen příslovečný „kousek cesty“ do skal a soutěsek, k pozůstatkům skalních hrádků, na rozhledny i skalní vyhlídky. Ubytovat se můžete na nejatraktivnějších místech této malebné oblasti a v jejím okolí, například v Jetřichovicích, na Mezní Louce, v Kyjově, v obci Růžová a řadě dalších.

ČŠ-chaty

 

Chaty a chalupy Adršpašsko

Adršpašsko-teplické skaly a krásná okolní příroda vybízí k celodenním výletům i sportovním aktivitám. Svou dovolenou můžete strávit ve stylových chalupách třeba v Teplických či Jiráskových skalách, ve dřevem vonícím srubu v Dolním Adršpachu, či třeba v jednoduchých chatkách jen pár kroků od Adršpašských skal. Nabídka ubytování uspokojí jak náročné turisty, tak ty, kteří si o dovolené rádi odpočinou v jednoduchém a stylovém prostředí s nádechem romantiky.

ADR-chaty

 

Chaty a chalupy Krkonoše a Podkrkonoší

Podkrkonošská krajina, svahy hor i malebná údolí nabízí řadu pobytů ve stylovém prostředí. Můžete si užít atmosféru turistických chat, roubenek i srubu, či si dopřát luxus apartmánů v chatách přímo u sjezdovky. Příjemné ubytování na vás čeká v Peci pod Sněžkou, Janských Lázních, Špindlerově Mlýnu, na Horních Lysečinách, v Černém Dole, ve Strážném a dalších místech.

KRK-chaty

Chaty a chalupy Orlické hory

V Orlických horách si na své přijdou lyžaři, milovníci turistiky i cyklotoulek. Příjemným místem vaší dovolené může být například Orlické Záhoří, Deštné, Říčky, Sedloňov, Javornice či Pěčín. Čeká na vás výběr chat a chalup se zahradou, dětským hřištěm a mnohdy i bazénem. A protože většina objektů umožňuje i pobyt se psem, může zde strávit dovolenou komplet celá rodina včetně chlupatého kamaráda.

OH-chaty

Chaty a chalupy Jizerské hory

Jizerské hory charakterizují rovné části ve vrcholových oblastech a jsou tak skvělým místem nejen pro turistiku, ale pro pobyty rodin s dětmi. Mnohé chaty a chalupy leží v blízkosti značených turistických tras a sjezdovek, takže veškeré aktivity jsou na dosah ruky. Ať se rozhodnete pro ubytování v Albrechticích nedaleko lyžařského střediska na Tanvaldském Špičáku, v Janově nad Nisou, Josefově Dolu či třeba Rejdicích, všude si užijete klidu, pohodlí, a veškerých výhody, které přináší ubytování v soukromí.

JIZ-chaty

Kompletní nabídka chat a chalup v Česku

Kromě zprostředkování ubytování a kompletního turistického servisu, na našich webových stránkách poskytujeme užitečné rady a informace. Najdete zde tipy na výlety, různé zajímavosti, novinky a řadu plánovaných akcí v daných regionech.